Melek Dantel | HAKKIMIZDA
14056
page,page-id-14056,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

MODA DEĞİŞİR, FAKAT TARZ KALICIDIR

Melek Dantel 18 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi her geçen gün artan yeni müşterileriyle paylaşmaktadır.Melek Dantel, ihracat hacmi ve kalitesi ile kendini kanıtlamış bir firma olup İstanbul- merkez ofis ve  Çorlu/Tekirdağ/Türkiye’de  8.000 metre karelik kapalı alan üzerine kurulu fabrikası ile, ileri teknoloji ile donatılmış  modern bir tesistir.

Kurulduğu günden itibaren dantel imalatı üzerine üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; hem iç giyim hem de dış giyime yönelik poliamide dantel, polyester dantel, likralı dantel, bant dantel, mikro dantel, kdk dantel, , gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

İhracat yapılan ülkelerin başında İtalya, İspanya, Portekiz, Fransa, İngiltere, Belçika Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Polonya, Fas, Tunus gelmektedir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.